High School Musical Role Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sharpay Evans

Go down

Sharpay Evans Empty Sharpay Evans

Rašyti  Sharpay Pen. 01 16, 2009 10:53 pm

Sveiki!
Mano vardas Monika,esu iš Kauno. Man 14 metų Razz Birželio 09 bus 15 (woohoo Very Happy)
Esu aštuntokė ir mokausi Veršvų vid.mokykloje, esu vienintelė šeimoje ( be brolių ir sesių Smile )
Esu gana paprasta panelytė Razz Draugės mane vadina FYFA ( nors pati sau tokia visiškai ne atrodau).
Apie savo charakterį tai nežinau daug pasakyti neturiu ką, manau, kad esu gan draugiška, lengvai susidraugauju su kitais, mėgstu paerzinti draugus, romantikė ( kaip jau visos klasiokės sako per didelė, bet aš nk negaliu pakeisti tokia jau esu ), dažnai jei ko užsinoriu tai dažniausiai ir privalau gauti... Dažnai susinervinu dėl perdėtų nesąmonių ( kaip dėl didelio ''stumimo'' ) ir šiomis dienomis pasidariau be galo jautri ( mane tai pradėjo nervuoti ) ir truputuką užsispyrusi...
Mėgstų romantiką ( viskas kas susija su romantika- saulėlydis, meilė, pasimatymai, dramos, poemos-mane be galo žavi, ne galiu atsispirti..Ką dar aš mėgstų? Hmm.. Ak taip, mėgstų muziką ( be jos ne ištverčiau), dažnai mėgstų pabūti viena, atitrūkti nuo pasaulio,mėgstų skaityti knygas (tik ne pagalvokit, kad aš kokia knygų žiurkė xP), dažnai kuriu įvaires istorijas ( bet jos būna tik meilė arba tragedija). Stengiuosi namie praleisti kiek galima mažiau laiko, mėgstų ištrūkti iš tų namų, pasibastyti su draugais, linksmai praleisti laiką- nesu namisėda.
Patinka šokti ir dainuoti (Tad lankau Hip-Hop ir dainavimą Razz)

Mėgstamiausios knygos- Saulėlydis, Jaunatis(šios dvi knygos pirmos mano saraše), Haris Poteris, Kraujo įpėdynis, daugybė Hortense Ullrich knygų...
Filmai- Twilight(pats nuostabiausias), Transporter ir t.t. (tų filmų daug sunku išvardyti)
Muzika-R&B, Techtonic, House,Rock, Hip-Hop...
Grupės-Linking park, Chris Brown, My Chemical Romance, Kanye West...
Labiausai patinkanti sporto šaka- Futbolas, krepšinis.

Na daugiau nežinau, jei bus kas įdomu pasiklausit ;-)
ONE.LT-godance
SKYPE-mmonikaa02
Tel-Kreipkitės į PM (tinklas LABAS)


Sharpay Evans Sirdele-2
Man šita ft patiko xD
Chi chi
Sharpay
Sharpay
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2009-01-14

https://hsmroleplay.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume